Serwis zasilaczy UPS KatowiceNasze życie zmienia się w coraz szybszym tempie.

Pamiętamy jak cieszyliśmy odbierając wywołane zdjęcia z wakacji i jeszcze tego samego dnia pokazywaliśmy je znajomym. Jeszcze wczoraj organizowaliśmy czas w podręcznym terminarzu. Do notatek służył nam zwykły zeszyt. Dziś to już prawie historia. Zdjęcia robimy już z wygody telefonem, wysyłając je znajomym mms-em zamiast wywoływać. O nadchodzących wydarzeniach przypominają nam automatyczne maile i smsy. Notatki przechowujemy w formie elektronicznego dokumentu na laptopie lub telefonie. W pogoni za nowoczesnością i wygodą nie zawsze pamiętamy o bezpieczeństwie.
Otrzeźwienie następuje w najmniej spodziewanym momencie.Całkowicie nas zaskakuje i sprawia, że czujemy się bezradni. Tracimy dostęp do naszej własności i nie potrafimy nic z tym zrobić. Wtedy dopiero spostrzegamy jak ważne jest chronienie naszej pracy intelektualnej. Zaczynamy dowiadywać się o kopiach bezpieczeństwa i systemach zasilania awaryjnego. Kupujemy i instalujemy zasilanie awaryjne UPS.

Zapominamy o temacie na kilka lat. Jednak przy pierwszej wiosennej burzy nasz zasilacz pracuje do pierwszej błyskawicy. Wzywamy serwis i zostajemy poinformowani o zużytych bateriach. Mimo inwestycji w zasilacz nasze dane znów nie były bezpieczne. Dopiero wtedy przychodzi nam do głowy pomysł by skorzystać z pomocy serwisu, który sprawował by pieczę nad naszym zasilaczem.

Naprawa zasilaczy UPS KatowiceJak szukać zatem właściwego serwisu zasilaczy. Profesjonalny serwis powinien mieć diagnostów serwisantów i elektroników. Dodatkowo ważnym jest by posiadał na stanie wiele rodzai akumulatorów. Obowiązkowe staje się też wyposażenie warsztatu w stanowisko diagnostyczne wyposażone w komputer z odpowiednim oprogramowaniem. Końcowe testowanie zasilacza ups wymaga podłączenia go pod regulowane obciążenie. W warsztacie serwisowym RAFCOM dysponujemy wszystkim co konieczne do profesjonalnej naprawy. Długoletnie doświadczenie pozwala nam na szybkie diagnozy. Stanowisko elektronika podwyższa skuteczność napraw. Umowy z dostawcami gwarantują szybkie dostawy świeżych akumulatorów.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu.

Z poważaniem
Rafał Poznański