Wyrób Pieczątek Stempli

///Wyrób Pieczątek Stempli

Oferujemy wyrób pieczątek Wagraf Preink.

Nowoczesna technologia produkcji pozwala skrócić czas procesu do minimum.

Dla wymagających proponujemy wyrób stempli już w 30 minut.

Pieczątki Katowice

Można powiedzieć, że jest to najszybsza metoda wyrobu pieczątek. Kolorystyka automatów wciąż zachwyca klientów. Pozwala wybierać z pośród dziesięciu modnych kolorów. Jednak największą zaletą technologii Wagraf Preink jest wyjątkowy tusz. Przy jego zastosowaniu można zapomnieć o tuszowaniu pieczątki nawet przez trzy lata. Zaś ostre i wyraziste odbicia pieczątek mogą przywodzić na myśl wydruk z drukarki laserowej o najwyższej jakości. Solidny materiał obudowy zapobiega jej uszkodzeniom przy upadkach. Specjalnie dobrany skład tworzywa gwarantuje wysoką twardość powierzchni automatu. Pozwalając na łatwe utrzymanie stempla w czystości przez długie lata użytkowania.

Pieczątki expres Katowice

Ten wyjątkowy produkt można zamawiać telefonicznie, e-mailem oraz osobiście w firmie Rafcom. Preferujemy zamówienia osobiste w sklepie Rafcom. Projekt treści wykonujemy od ręki w trakcie przyjmowania zamówienia. Pozwala to na stworzenie pieczątki idealnie dopasowanej do oczekiwań klienta.

Z poważaniem
Zespół Rafcom

By |2017-04-28T12:36:28+00:0016 czerwca 2014|Kategorie naprawianych urządzeń|Możliwość komentowania Wyrób Pieczątek Stempli została wyłączona

About the Author:

Założyciel i właściciel firmy Rafcom. Pragmatyk i innowator napraw sprzętu IT i AV. Pasjonat webmaster. Prywatnie zakochany w jeździe na rolkach.