Wszystkie sprzęty, jakie posiadamy w domu począwszy od suszarki do włosów, a skończywszy na zmywarce do naczyń posiadają jedną wspólną cechę: po prostu się psują. Problem ten dotyczy również laptopów. Sklepy oferują coraz lepszy sprzęt, z coraz szybszymi procesorami, lepszą grafiką, większym dyskiem i zapewniają, że komputer jest bezawaryjny. Czy tak jest na pewno?

 

  Każdy użytkownik komputera wie, że laptopy też niestety ulegają awariom. Spalony zasilacz czy też zerwana taśma matrycy, to częste usterki laptopów. Niestety nie często zdarza się, że przeciętny użytkownik laptopa potrafi go naprawić, czy chociażby zdiagnozować uszkodzenie. Nasuwa się wówczas pytanie: co zrobić? Kupić nowy sprzęt czy naprawiać ten zepsuty.

 

  Mimo licznych marketowych promocji oferujących nowe laptopy w cenie poniżej 2000 zł., czasami warto pokusić się o naprawę uszkodzonego sprzętu. Przecież naprawa niedziałającej klawiatury to koszt ok. 80 zł., a wymiana dysku twardego może kosztować niecałe 300 zł. Ostatnio na polskim rynku pojawiły się firmy, w których za darmo można poznać cenę naprawy laptopa, co może skutecznie rozwiązać problem z wyborem między naprawą starego a kupnem nowego komputera.

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]